Ettevõttest

Ettevõttest

Møller Auto Mustamäe on Eesti juhtiv ja suurim ametlik Volkswageni sõidu- ja tarbeautode müügi- ja teeninduskeskus, mis avas uksed 1997. a. Teeninduskeskuses teostame hooldus- ja remonttöid sh garantiiremonti, keretöid ja diagnostikat; müüme Volkswageni varuosasid ja lisavarustust. Uue auto soetamisel oleme valmis tagasi ostma kliendi kasutatud auto. Seega müüme ka kasutatud autosid Das WeltAuto kaubamärgi all.

Meie esinduses töötab pea 110 koolitatud ja kogemustega oma ala asjatundjat, kes igapäevaselt annavad oma panuse selle nimel, et pakkuda klientidele parimat ostukogemust ja teenindust. 
Baltikumis on meil ühtne ja tugev diilervõrgustik, mis koosneb 14 edasimüüjast, neist neli Eestis: kaks Tallinnas, üks Pärnus ja üks Jõhvis. 

Møller Auto Mustamäe kuulub Põhjamaade suurimasse ja enam kui 80. aastase tegevuskogemusega Norra automüügi pereettevõttesse Møller Mobility Group. Møller Mobility Group tegeleb Volkswageni, Škoda ja Audi impordi, jaemüügi, hoolduse ja finantseerimisega. Meie automüügi esindused asuvad Norras, Rootsis, Eestis, Lätis ja Leedus, kus 68 edasimüüja juures töötab rohkem kui 4300 oma ala asjatundjat. 

Volkswagen on mainekas ja tarbijate seas hinnatud kvaliteet-autobränd. Volkswagenit tuntakse kui liidrit innovatiivsete tehnoloogiliste lahenduste, turvalisuse ja keskkonnasäästlikkuse alal. Meie mudelivalikus on autosid igale maitsele ja erinevas hinnaklassis. 

Ajalugu:
2017. a - võtsime kasutustele kasutatud autode kaubamärgi Das WeltAuto.
2012. a -  ettevõtte uueks nimeks sai Møller Auto Mustamäe.
2011. a - liitusime Norra pereettevõttega MøllerGruppen, mis täna kannab nime Møller Mobility Group. 
1999. a - avasime uue Mustamäe müügi- ja teeninduskeskuse.
1997. a - alustas tööd Saksa Auto AS Volkswagenite müügi- ja teeninduskeskus.

Kontakt

Automüük: +372 6 222 222
Teenindus:  +372 6 222 244

Teeninduse e-post: teenindus.mustamae@moller.ee
Üld e-post: mustamae@moller.ee

Mustamäe tee 6, Tallinn 10621