Teenindus / Rehvivahetus

Rehvikampaania  

Novembris kehtib kõikidele Goodyear, sh ka Sava ja Dunlopi rehvidele soodustus -30% ja rehvikomplekti ostuga tasuta rehvihotell üheks hooajaks.

Saada rehvipäring SIIT

Broneeri rehvivahetus SIIT

SÕIDUAUTODE HINNAKIRI
TARBESÕIDUKITE HINNAKIRI

<p><strong>Rehvikampaania</strong></p>

<p> </p>

Rehvid

Korrapärane rehvivahetus kaitseb Sind ja kaasreisijaid võimalike õnnetuste eest, mis võivad tekkida rehvi plahvatades või purunedes.

Õigete rehvide ja velgede valik on lai ning erinevatel mudelitel on erinevad omadused. Kas otsid naastudega, lamellidega, madala turvisega, laiu, kitsaid, lume-, vihma-, talve- või vähendatud veeretakistusega rehve? Ja milline sobib autole kõige paremini? Igal juhul on oluline valida rehvid, mis tagavad ohutu sõidu. Rehv on ainus kokkupuutepunkt teepinnaga ja määrav pidurdusmaa seisukohast.

Meil on lai valik konkurentsivõimeliste hindadega talve- ja suverehve firmadelt, Goodyear, Sava, Hankook, Pirelli, Michelin ja Yokohama. Küsi meie varuosa- või teeninduskonsultandilt soovitusi parimate rehvide leidmiseks sinu Volkswagenile. 

Saada rehvipäring SIIT

 

<p><strong>Rehvid</strong></p>

Rehvihotell - Sinu rehvide kodu.

Hoiusta oma rehvid meie juures Rehvihotellis! Jäävad ära rehvide edasi-tagasi vedamine ning rehvidele koha leidmise mure. Küsi lisa meie teeninduse konsultantidelt.

<p>Rehvihotell - <strong>Sinu rehvide kodu.</strong></p>

Teenindus

Tel.: +372 6 222 244
E-post: teenindus.mustamae@moller.ee

Mustamäe tee 6, Tallinn 10616

Oleme avatud
E-R: 8.00 – 18.00
L,P: suletud